Tel.: 0-42 684-30-85,

516-035-531, 516-035-532

Faks: 0-42 684 30 85

             Istniejemy od  1999 roku. Odwiedzając naszą stronę  dowiesz się w jaki sposób mieszkać modnie i wygodnie. Zaprezentujemy meble  wypoczynkowe, skrzyniowe, do urządzenia  swojego biura-gabinetu, mieszkania w tym pokoju dziennego, sypialni, jadalni  i pokoju dziecka od bobasa do dryblasa.

 

                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

            

 

Służymy pełnym doradztwem przy doborze odpowiednich mebli do danego wnętrza. W ogromnej większości nasze meble za naszym pośrednictwem  służą do wyposażenia pokoju dziennego, salonu, pokoju dziecka, biura, recepcji, gabinetu czy eleganckiej poczekalni.

             NOWOŚCI 2013/2014 wprowadzono meble bardzo miękie wypoczynkowe oraz Łóżka metalowe do sypialni i  ofertę szafek do kuchni pojedynczych do samodzielnego zestawienia oraz w gotowych zestawach na długość 200,240, 260 cm.
             Kolekcja przygotowana jest dla ludzi o różnych gustach i upodobaniach, mając na uwadze naszą misje: Powstaliśmy, by mieszkało się modniej, lepiej i siedziało wygodniej.

 

Skontaktuj się z nami:

Oferujemy

 meble znanych polskich firm stosujących nowoczesne rozwiązania i style. Proponowane przez nas kolekcje mebli odbiegają od standardów oferowanych na rynku. My prezentujemy MODNE godne polecenia meble w nowatorskich rozwiązaniach, dzięki temu kupione u nas meble przez wiele lat będą powodem do dumy. Proponujemy meble
w zależności od zapotrzebowania i możliwości – pojedynczo lub w zestawie.

Informacje o nas WEGA Salon Meblowy

Wypoczynki

Meble
skrzyniowe

 Stoły      krzesła

Ławy
stoliki

Metaloplastyka